Nauka mladima

Dobrodošli!!!

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite | 

Takmichenje!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
maki93
Admin
Admin

Broj poruka : 25
Godina : 24
Datum upisa : 23.08.2007

PočaljiNaslov: Takmichenje!!!   Čet Jan 17 2008, 01:32

Pozzz...svima!!!Zelim da vam kazem da cemo odrzati malo takmichenje!!!Takmichenje na kojem svi nashi clanovi mogu da uchestvuju!!!Ovo takmichenje je tu da vam posluzi da proverite svoje znanje iz ovog prelepog sveta hemije! alien alien alien !!Takmichenje se sastoji iz tri kruga!!!U prvom krugu se takmiche svi koji to zele...mi cemo ovde objaviti zadatke za prvi krug(isto i za 2. i 3.),takodje cemo objavljivati i rezultate,u drugom krugu prolaze oni koji su tachno uradili zadatke,a ako svi urade tachno(u sta ja nesumnjam) prolaze oni koji budu najbrzi!!!Isto vazhi i za treci krug samo shto su u trecem zadaci jako teshki!!!
Reshenja zadataka shaljite meni preko pp(privatnih poruka) ili admin-u(takodje preko pp) ili preko mejla na dj1_maki@hotmail.com!!!Zadaci su u pripremi i uskoro ce biti objavljeni!!!Nadam se da cete uchestvovati na ovom takmichenju...zelim vam puno srece..!!! cheers cheers cheers !!!!!!!!!!!!!!!!Naravno kao i na svakom takmichenju i ovde postoji nagrada!!!Nagradu vam necu otkriti,ali vam mogu reci da ce vam se jako svideti!!!
Puno srece!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.nauka-mladima.com

Takmichenje!!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nauka mladima :: Hemija :: Zadaci-
Skoči na: